O mnie

Punktualność, wygoda, komfort i bezpieczeństwo – jako pasażer powinieneś akceptować wyłącznie najwyższy standard obsługi. Taki może zapewnić wyłącznie licencjonowany przewoźnik.
Zasiadając na tylnej kanapie taksówki, każdy klient oczekuje, że podróż przebiegnie szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Profesjonalny przewoźnik powinien zatem wykazywać kompetencje, które pozwolą mu na zaspokajanie wszystkich oczekiwań podróżujących z nim osób.

Kim jestem?

Proponuję zdjęcie umieszczonego na dachu samochodu znaku świetlnego TAXI
Od dnia, w którym zostały mi nadane uprawnienia do kierowania pojazdem, pokonałem setki tysięcy kilometrów w najróżniejszych warunkach drogowych – w zatłoczonych miastach, po drogach podmiejskich i w ruchu autostradowym. W swojej amatorskiej karierze zetknąłem się z najróżniejszymi sytuacjami, dzięki czemu na drodze niewiele rzeczy może mnie dziś zaskoczyć. Już wiele lat temu postanowiłem przełożyć całe swoje doświadczenie na grunt zawodowy, uzyskując uprawnienia upoważniające mnie do przewozu osób.
Jak przeważająca większość kierowców, po godzinach preferuję miejsce nie za kółkiem, a na wygodnym prawym fotelu pasażera. Czy jest to podyktowane koniecznością „złapania oddechu” w chwilach wolnych od pracy? Po części tak, jednak rola pasażera pozwala mi też dokładniej zrozumieć oczekiwania osób, które na co dzień ze mną podróżują. Sam nie chcę jeździć z kierowcą, który nie wzbudza mojego zaufania, nie tylko pozornym brakiem pewności w podejmowaniu drogowych decyzji, ale także płynnością jazdy. Pozwala mi to spojrzeć z boku na własny styl prowadzenia, czyniąc go w ten sposób niemal perfekcyjnym.

Usługi na miarę potrzeb klienta

Jako licencjonowany przewoźnik świadczę usługi z zakresu transportu osobowego na terenie miasta i w strefach podmiejskich. Potrzebujesz odbyć dłuższą podróż, np. na lotnisko? Służę pomocą. Zależy Ci na cyklicznych kursach z doświadczonym kierowcom? Jestem do dyspozycji.
Decydując się na przejazd możesz mieć pewność, że za kierownicą zasiada licencjonowany przewoźnik. Opłaty za kurs liczone są według jasno określonych stawek i żaden klient nie zapłaci więcej, niż wskazuje licznik. Punktualność, najwyższy standard obsługi, poczucie absolutnego bezpieczeństwa i komfort wliczone są w cenę podróży.